We customised our desserts - cost came up to $4.30 for 2 bowls ($2.15/pax) which is considered really affordable. However, we found the desserts too sweet and didn’t add the free wintermelon juice in 😅 Only the grass jelly is pretty good but overall it’s not that great and I wouldn’t pay the usual price for it sadly ☹️