⏰ SALE⚡️3 DAYS LEFT: 30% OFF Premium — only $69.30 (U.P. $99) to enjoy >2,000 1-for-1 Burpple Beyond deals!
close

Always love school food, because it's Cheap and Delicious. $1.50 for a superb waffle that gets you wanting more.

Crispy on the outside, Soft on the inside, a waffle that pairs so well with peanut butter spread generously over it. It's the cheap thrills that gets eating it over and over again, and this is definitely one of those cheap thrills.

  • 3 Likes